Deutsch Русский English
Lara Transtation
+90 507 473 36 67
ceviri@antalyatercume.com.tr
Lara Transtation
Lara Transtation

Hakkımızda

Lara Tercüme Hizmetleri; alanında uzman tercüman kadrosuyla tüm dillerde geniş hizmet yelpazesiyle sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Güvenilir, hızlı ve sorunsuz çeviri hizmeti almak istiyorsanız, ister kurumsal ister bireysel yazılı veya sözlü tüm profesyonel çevirilerinizde çözüm ortağınız olmaya hazırız. Firmamız yüksek kalitede hizmet sunmak için profesyonel ekibiyle ve nitelikli dil uzmanları ile çalışmaktadır, müşterilerinin talep ettiği formata ile teslim süresine sadık kalarak kusursuz tercüme kalitesini sağlama prensipleriyle hareket etmektedir. Firmamız kendi alanında önde gelen Hukuk Büroları, holding ve şirketlerin yanı sıra, yurt dışında faaliyet gösteren iş adamlarının çalışmalarına da büyük katkılar sağlamaktadır. Yurt dışında şirket, temsilcilik veya şube açılışı için gerekli belgelerin çevirisi dışında, noter, valilik ve ilgili ülkenin konsolosluğu tarafından onay prosedürünü takip etme ve tamamlama konusunda önemli bir tecrübeye sahiptir. Ülkemizin önde gelen şirketlerinin yurt dışında kazandıkları başarılar, Dünyada Türkiye'ye olan saygı ve güvenin artmasını sağlamakta, Türkiye'nin Avrupa ailesinin bir üyesi olduğunu kanıtlamaktadır. Firmamız yıllardır bu şirketlerin ihale dokümantasyon ve yazışmalarını yabancı dillere çevirerek, daima bu başarılara katkıda bulunmaktadır. Firmamız, müşteri temsilcilerimiz ve deneyimli tercüman kadromuzla her türlü çeviriyi titizlikle değerlendirerek gerekli çalışma yapıp müşterilerimize en kısa sürede ulaştırmaktadır.

Misyonumuz: İş dünyasında zamanın bir adım önünde yer almanın avantajlarının bilincindeyiz; bu nedenle misyonumuzu en kısa sürede kusursuz hizmet vermek olarak belirledik. Firmamız bünyesindeki tüm çalışanlarımız, genel kalite hedeflerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini esas almışlardır. Müşterilerimize, gereksiz harcamalarını en aza indirgemek, faaliyet üretkenliklerini arttırmak, artan kalite ve azalan maliyetler aracılığı ile rekabet güçlerini arttırmak ve hedeflerine odaklanmalarında kurum olarak vereceğimiz çeviri ve dil hizmetleri ile katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz: Ülkemizin uluslararası arenada artmakta olan adımlarını sistemli ve doğru bir biçimde yansıtabilmek amacıyla eğitimli, çağdaş bir kadro ve güncel donanım, teknolojik birikim ve gelişmiş teknik temele dayalı sağlam bir altyapıya sahip bir firmayız. Güveninizi kazanmak, Ortağınız gibi işimizi benimsemek, Kusursuz kalite ve hizmet anlayışıyla çalışmak, Sırrınızı sırrımız kabul etmek, Memnun müşteri portföyünü esas almak, Alanlarında uzman tercümanlarımızla çalışmalarımızı titizlikle sürdürmek bizim temel ilkelerimizdir.

Kurumsal Kalite Politikamız: Lara Tercüme, müşterilerinin taleplerini eksiksiz olarak karşılamak amacıyla teknolojiyi yakından takip etmektedir. Buna bağlı olarak, kendi kalite politikasını oluşturur, geliştirir ve uygular. Hizmetlerini, en kısa sürede ve en uygun maliyetle müşteriye sunar. Böylece, teknolojinin de yardımıyla, ilgili çeviri hizmetine ilişkin profesyonel çözümler geliştirerek, müşterilerinin isteklerini ve beklentilerini eksiksiz olarak karşılamayı amaçlar. Lara Tercüme, 90’ı aşkın dilde çeviri hizmeti sunmaktadır. Çevirinin kalitesi, yüksek oranda, doğru çevirmenin seçilmesine bağlıdır. Bunun için de Lara Tercüme, yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyimle, konusunda uzman ve deneyimli bir çevirmen kadrosuna sahiptir.

Gizlilik İlkesi: Şirketimiz, kurumsal ve bireysel müşterilerimize ait bilgilerin gizliliği ilkesine saygı duymaktadır ve desteklemektedir. Bu nedenle, talep edildiği takdirde müşterilerimiz ile gizlilik sözleşmesi imzalanabilmektedir.

Gizlilik Sözleşmesi: Gizlilik sözleşmesi, kurumsal ve bireysel müşterilerimiz ile gerçekleştirilen işlerde, karşılıklı güveni tam olarak sağlamak amacıyla hazırlanan ticari bir sözleşmedir. Tercümelerini gerçekleştirdiğimiz firmaya ait belgelerin içerdiği tüm özel ve kurumsal bilgiler (patent tasarım, kimyasal formül, vb.) şirket sırrı olarak kabul edilir. Gizlilik sözleşmesi imzaladığımız müşterilerimizin tercümelerini kendilerine teslim etmemizi takip eden 24 saat içinde müşterinin de bilgisi dâhilinde kayıtlarımızdan silinir. Tercüme hizmeti talep eden kişi veya kuruluş temsilcisi harici üçüncü şahıslara hiçbir şekilde paylaşılmaz.

Şirketimiz ile gizlilik sözleşmesi yapmak istiyorsanız, lütfen gizlilik sözleşmesi formu talep ediniz.

0