Deutsch Русский English
Lara Transtation
+90 507 473 36 67
ceviri@antalyatercume.com.tr
Lara Transtation
Lara Transtation

Hizmetlerimiz -- Diğer Çeviri Hizmetleri

Mobil Uygulama Lokalizasyonu, bir mobil uygulamanın içeriğini ve işlevselliğini belirli bir bölge veya dil kültürüne uygun hale getirme sürecidir. Lokalizasyon, uygulamanın hedeflenen kullanıcı kitlesi tarafından daha iyi anlaşılmasını, kullanılmasını ve benimsenmesini sağlamak amacıyla gerçekleştirilir.

Transkripsiyon Hizmeti, sözlü olarak iletilen ses kayıtlarını yazılı metinlere dönüştürme işlemidir. Bu hizmet, genellikle konuşma kayıtları, röportajlar, konferanslar, ders notları, medikal kayıtlar, podcast'ler ve diğer sesli içeriklerin metin formatına çevrilmesi gerektiğinde kullanılır.

Deşifre Hizmetleri, genellikle ses veya video kayıtlarındaki konuşmaları, diyalogları veya içerikleri yazılı metinlere dönüştürme işlemidir. Bu hizmet, belirli bir metni yazma, belgeleme, çeviri yapma veya analiz yapma amacıyla kullanılır. Deşifre hizmetleri, birçok farklı alan ve ihtiyaç için uygulanabilir.

Acil Çeviri, genellikle hızlı ve acil bir şekilde tamamlanması gereken çeviri işlemidir. Bu tür çeviriler, özellikle acil durumlar, acil belgeler veya kritik iletişimler için gereklidir. Acil çeviri hizmetleri, belirli bir tarihe veya saat dilimine bağlı olan veya anında yanıt gerektiren durumlar için kullanılır.


0